Biuro architektoniczne Katowice

Biuro architektoniczne Gigaarchitekci to pracownia architektoniczna, która specjalizująca się w dostarczaniu swoim klientom innowacyjnych i ciekawych rozwiązań z zakresu szeroko pojętej architektury. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków jednorodzinnych, wielorodzinnych, usługowych, użyteczności publicznej, obiektów przemysłowych oraz projektowaniu wnętrz. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie projektowania architektonicznego począwszy od koncepcji po budowę. Naszych Klientów obsługujemy na terenie województwa śląskiego. Natomiast większość naszych realizacji jest realizowana w Katowicach.

Projekty zrealizowane w Katowicach

Doświadczenie zdobyte przez lata naszej działalności pozwala nam na realizację różnorodnych koncepcji architektonicznych. Poniżej prezentujemy projekty stworzone przez biuro architektoniczne Gigaarchitekci. Projekty realizowane na terenie miasta Katowice.

Biuro architektoniczne Katowice
Wnętrze domu jednorodzinnego w Katowicach 11/2017

Biuro architektoniczne Katowice
Dom w Katowicach 01/2019

Biuro architektoniczne Katowice
Budynek mieszkalno – usługowy w Katowicach 10/2018

 

Oczywiście to nie jedyne nasze projekty, tworzymy także domy wielorodzinne, projekty biurowe w innych miastach na śląsku. Sprawdź pozostałe realizacje w zakładce PROJEKTY.

Co nas wyróżnia?

Nasze dotychczasowe projekty można z powodzeniem określić mianem architektury kreatywnej, w projektowaniu łączymy to co najlepsze i funkcjonalne. Posiadamy fantastyczne wyczucie estetyczne, jesteśmy wrażliwi na piękno i estetykę architektury.

Wyróżnia nas terminowość, dbałość o detale, pasja i precyzja w tworzeniu, atrakcyjne ceny oraz ciągły kontakt z Klientem. Na przestrzeni wielu lat doświadczenia, wypracowaliśmy niepowtarzalny styl, dzięki czemu możemy oferować oryginalne projekty obiektów architektonicznych.

Jak pracuje biuro architektoniczne?

Naszym celem jest tworzenie projektów kreatywnych, nieszablonowych na miarę naszych czasów, które cechuje harmonia ze środowiskiem naturalnym i energooszczędność. Zależy nam na wdrażaniu rozwiązań związanych z ergonomią człowieka.

Pomagamy w realizacji planów, wykonujemy analizy przedprojektowe dotyczące możliwości realizacji, przygotowujemy kosztorysy. Jeśli to konieczne udzielamy pomocy w uzyskaniu odpowiedniej dokumentacji i pozwoleń.

Jesteśmy entuzjastami nowych trendów i rozwiązań stylistycznych. Dzięki czemu możemy pozwolić sobie na wyjście poza standard i projektować przestrzenie, które łączy w sobie piękno i funkcjonalność.