Projekty architektoniczne – projektowanie wnętrz

Architekci z pracowni architektonicznej GIGAarchitekci realizują projekty wnętrz, pozwalające na stworzenie funkcjonalnego i niepowtarzalnego miejsca. Wykonujemy projekty wnętrz komercyjnych i domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej i biur – zarówno w ramach kompleksowej usługi architektonicznej, jak i w formie osobnych opracowań. Zwykle projekt wnętrz jest rozszerzeniem wcześniejszej współpracy dotyczącej zaprojektowania budynku.

Pracownia projektowa GIGAarchitekci zrealizuje projekty, odpowiadające najbardziej wymagającym klientom. Na każdym etapie współpracy oferujemy pomoc i doradztwo, pozwalające tworzyć nietuzinkowe obiekty.

Jak wygląda projektowanie wnętrz z architektem?

Projektowanie wnętrz najlepiej rozpocząć od nawiązania współpracy z architektem, z którym należy omówić temat, cel i budżet oraz charakter realizacji – ponieważ zdefiniowanie wyobrażeń pozwoli uzyskać najlepsze efekty. Kolejnym etapem urządzania wnętrz według autorskiego projektu architektonicznego jest przeprowadzenie wizji lokalnej i poznanie obiektu, co pozwoli na stworzenie propozycji układu funkcjonalnego pomieszczeń. Podczas prac nad koncepcją architekt przedstawi m.in. wizualizacje aranżacji, a następnie przygotuje projekt techniczny ze zmianami budowlanymi i schematami zmian instalacyjnych. Na życzenie klient otrzyma także wykaz materiałów użytych do projektu.