Artur Garbula

architekt – właściciel pracowni

mail: artur@gigaarchitekci.pl

tel: 503 917 847

Ważniejsze osiągnięcia:

Najlepsza Przestrzeń Województwa Śląskiego 2014 w kategorii: Najlepszy obiekt użyteczności publicznej”
(Centrum Edukacji Ekologicznej Dzieci w Mikołowie)

„Najlepsza Przestrzeń Województwa Śląskiego 2012 w kategorii: Zrewitalizowana przestrzeń publiczna”
(Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie)

Profil na LinkedIn

Magdalena Kaiser

architekt

mail: m.kaiser@gigaarchitekci.pl

tel: 531 486 418 / 577 486 418

Wojciech Remer

architekt

mail: w.remer@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Anna Ajchsztet

projektant

mail: a.ajchsztet@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Ewa Kamieńszczyk-Borys

architekt

mail: e.kamienszczyk-borys@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Aleksandra Duży

architekt

mail: a.duzy@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Katarzyna Kuzior

architekt

mail: k.kuzior@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Jonasz Matuszczyk

asystent architekta

mail: j.matuszczyk@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Oliwia Plekaniec

asystent architekta

mail: o.plekaniec@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Grzegorz Górnikiewicz

asystent architekta

mail: g.gornikiewicz@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Agnieszka Baron

asystent architekta

mail: a.baron@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Sara Gruchel

praktykant

mail: asystent@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Współpracowali z nami:

Wojciech Gierlotka, Marcin Harnasz, Beata Czechowicz, Anna Katarzyna Spałek-Siwińska, Jakub Jaworski, Zbigniew Sztobryn, Kamil Jany, Michał Szymaszek, Wojciech Klus, Dorota Muszer, Dominika Szweda, Szymon Świderski