Artur Garbula

architekt - właściciel pracowni

mail: artur@gigaarchitekci.pl

tel: 503 917 847

Architekt, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach (2006). Studia podyplomowe w zakresie konserwacji zabytków na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach (2007). Doświadczenie zawodowe w obszarach budownictwa mieszkalnego jednorodzinnego, wielorodzinnego, obiektów użyteczności publicznej (m.in. galerie handlowe, wielkopowierzchniowe obiekty usługowe, biurowce, w tym budynki wysokościowe) oraz branży przemysłu energetycznego i wydobywczego. Od 2009 roku właściciel pracowni architektonicznej GIGAarchitekci Artur Garbula. Członek Śląskiej Okręgowej Izby Architektów od 2010 roku. Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń (nr 7/10/SLOKK).

Ważniejsze osiągnięcia:

Najlepsza Przestrzeń Województwa Śląskiego 2014 w kategorii: Najlepszy obiekt użyteczności publicznej” (Centrum Edukacji Ekologicznej Dzieci w Mikołowie)

„Najlepsza Przestrzeń Województwa Śląskiego 2012 w kategorii: Zrewitalizowana przestrzeń publiczna” (Centrum Edukacji Przyrodniczej i Ekologicznej Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie)

Magdalena Kaiser

architekt

mail: m.kaiser@gigaarchitekci.pl

tel: 531 486 418 / 577 486 418

Anna Ajchsztet

projektant

mail: a.ajchsztet@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Ewa Kamieńszczyk-Borys

architekt

mail: e.kamienszczyk-borys@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Aleksandra Duży

architekt

mail: a.duzy@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Wojciech Remer

architekt

mail: w.remer@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Katarzyna Kuzior

architekt

mail: k.kuzior@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Jonasz Matuszczyk

asystent architekta

mail: j.matuszczyk@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418

Oliwia Plekaniec

asystent architekta

mail: o.plekaniec@gigaarchitekci.pl

tel: 577 486 418