Co wyróżnia nasze biuro projektowe?

Nasze biuro architektoniczne na miano zespołu polecanych architektów zapracowało profesjonalizmem, precyzją i nowoczesnością, które widoczne są w naszych realizacjach. Nasi klienci doceniają indywidualne podejście do projektów, doradztwo i końcowy efekt. Realizujemy tematy nieprzeciętne i lubimy wprowadzać innowacyjne rozwiązania do klasycznych wnętrz. Zaprojektowane przez nas inwestycje wyróżniają się spójnością i lekkością formy z zachowaniem praktyczności dostosowanej do potrzeb obiektu. Pracujemy zawsze ze stuprocentowym zaangażowaniem. Przykładamy dużą wagę do szerokorozumianej etyki zawodowej i dobrego kontaktu z inwestorem. Lubimy naszą pracę i szanujemy ludzi, którzy nam zaufali.

Wierzymy, że naszą najlepszą wizytówką są zrealizowane inwestycje, które wielokrotnie zostały docenione i nagrodzone.

 

Kim jesteśmy?

Pracownia architektoniczna GIGAarchitekci Artur Garbula istnieje od 2009 roku. Zajmujemy się projektowaniem w obszarze architektury i branży budowlanej. Nasza siedziba mieści się w Mikołowie, ale działamy na terenie całego Śląska, w szczególności w miastach takich jak Tychy, Bieruń, Mysłowice, Ruda Śląska, Zabrze, Katowice, Pszczyna, Będzin, Dąbrowa Górnicza, czy Sosnowiec, Wyry

 

 

Co robimy?

Projektujemy między innymi:

– budynki mieszkaniowe
– budynki użyteczności publicznej
– budynki przemysłowe
– budynki biurowe

 

 

 

Zaufali nam

 

Pracujemy zarówno dla firm jak i klientów prywatnych.

Dbamy o budżety, terminy oraz jakość dostarczanych Inwestorom produktów.

Projektujemy z pasją i zawsze indywidualnie. Jesteśmy dumni, że zaufało nam tak wiele cenionych i rozpoznawalnych na rynku marek.