"Wszystko trzeba robić tak prosto, jak to tylko jest możliwe, ale nie prościej."

Albert Einstein


Pracownia architektoniczna GIGAarchitekci Artur Garbula istnieje od 2009 roku. Zajmujemy się projektowaniem w obszarze architektury i branży budowlanej.

Siedziba naszego biura mieści się w Mikołowie, ale działamy na terenie całej Polski, w szczególności w południowej części tj. miastach Śląska takich jak Mikołów, Katowice, Tychy, Bieruń, Mysłowice, Będzin, Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Imielin, czy Sosnowiec.


Projektujemy:

- budynki mieszkaniowe
- budynki użyteczności publicznej
- budynki przemysłowe
- budynki handlowe
- budynki biurowe
- założenia urbanistyczne
- wnętrza prywatne i komercyjne


Pracujemy zarówno dla firm jak i klientów prywatnych.

Dbamy o budżety, terminy oraz jakość dostarczanych Inwestorom produktów.

Projektujemy z pasją i zawsze indywidualnie.

OPINIE KLIENTÓW

GIGA w SIECI:


PROJEKTUJEMY ZADOWOLENIA NA LATA!


Biuro architektoniczne GIGAarchitekci – Mikołów

Projektowanie budynków i urządzanie wnętrz zasługuje na indywidualny projekt architektoniczny. Dlatego warto korzystać z pomocy biur projektowych, które nadadzą aranżacjom charakteru i sprawią, że pomieszczenia będą wyjątkowe. Rozpoczynając współpracę z biurem architektonicznym GIGAarchitekci, otrzymują Państwo gwarancję spersonalizowanego podejścia do projektu, zadowolenia na lata oraz niebanalnego rozwiązania.

Architekci z naszego biura projektowego przygotują projekty każdego wnętrza: mieszkań i domów jedno- i wielorodzinnych, użyteczności publicznej, biur oraz obiektów przemysłowych. Ponadto zajmują się przygotowaniem projektów wnętrz, wykończeniami, aranżacjami, projektami pod klucz oraz przygotowaniem wizualizacji architektonicznej. Nasze usługi cechuje nie tylko spersonalizowanie podejście do klienta, ale także nowoczesna estetyka, wpływające na wykonanie i innowacyjne zastosowania technologiczne. Przygotowując projekt, zapewniamy klientom możliwość stałego kontaktu, nieograniczone inspiracje oraz służymy specjalistyczną poradą.

Do kogo skierowane są usługi biura projektowego?

Biuro projektowe GIGAarchitekci mieści się w Mikołowie, w województwie śląskim. W okolicy znajdują się Katowice, Łaziska Górne, Orzesze, Tychy oraz Wyry – miasta, z którymi nasze biuro architektoniczne nawiązało współprace projektowe. GIGAarchitekci powstało z inicjatywy Artura Garbuli – architekta, absolwenta Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej, członka Śląskiej Okręgowej Izby Architektów. GIGAarchitekci realizują projekty wymagające kreatywnego podejścia do architektury, łączącego funkcjonalność i pragmatyzm z oryginalnym podejściem i nutą ekstrawagancji. Wśród naszych klientów znajdują się zarówno klienci indywidualni, poszukujący wsparcia przy urządzaniu mieszkania lub budowie domu, jak również firmy i instytucje publiczne, oczekujący rozwiązań łączących praktyczność bryły budynku ze społeczną użytecznością. Jesteśmy laureatami wielu konkursów i wyróżnień w branży architektonicznej. Wysoka ocena w rankingu architektów podkreśla nasze podejście do projektowania domów i urządzania wnętrz.